Doutníky D'Guzmán - JV Wood

Doutníky – D’Guzmán v nabídce JV Wood

Rodinná firma D’Guzmán  pěstuje tabák a vyrábí prémiové doutníky v Kostarice již více nežli 20 let.

Vulkanická půda a speciální klima této horské oblasti a správný poměr srážek a vlhkosti v kombinaci s obdobím sucha je ideální pro pěstování tabáku a jeho přirozené zrání. Unikátní kombinace nadmořské výšky, geologických a klimatických podmínek umožňuje ekologicky čisté pěstování tabáku 100% bez pesticidů.

Náplň doutníků a vázací list je vždy z vlastních tabáků, krycí list pak ze speciálně vybíraných tabáků z Nikaragui, Mexika a Ekvádoru.

 

Tuto perlu mezi výrobci doutníků a její skrytý potenciál jsem objevil při cestách za tropickým dřevem Střední a Jižní Ameriky. Vzhledem k tomu, že sám jsem dlouholetým kuřákem kvalitních doutníků, a dokážu ocenit kvalitu jak používaného tabáku, tak stoprocentně ručního zpracování, navázal jsem s panem Guzmánem spolupráci a naše společnost začala dovážet jeho produkty na český trh.

Naše společnost se primárně zabývá především dovozem exotického dřeva, doutníky dovážíme pouze od tohoto jednoho výrobce, se kterým máme osobní zkušenosti a prodej provádíme z naší kamenné prodejny v Hostivici. Nejsme e-shop, preferujeme osobní odběr, ale rádi vám i zašleme kurýrní službou PPL na dobírku. Doutníky skladujeme ve kvalitním humidoru z cedrového dřeva, a tak zůstávají zachovány všechny jejich unikátní vlastnosti.

Nabízíme základní skladbu velikostí, provedení je pak možné u všech typů ve třech základních stupních intenzity:

Connecticut – lehčí doutníky s příjemným jemným aroma, vhodné pro začátečníky a denní kouření

Habano – klasické doutníky s plnou chutí a vyváženým aroma, vhodné pro každou příležitost

Maduro – silnější doutníky pro opravdové znalce, ideální pro večerní chvilky se sklenkou kvalitního rumu

Doufáme že Vás naše nabídka osloví a přidáte se k okruhu našich spokojených zákazníků.

Jistě si vyberete. Více v Ceníku Doutníky CENÍK DECKING  D’Guzmán

 

Vladimír Gottstein
JV WOOD s.r.o.

 

D'Guzmán - JV Wood